Nuray Gümüş, 1987 yılında Samsun’da doğdu. Kuaförlük mesleğine Samsun’da adım atan Gümüş, uzun yıllardır bu alanda çalışıyor. Kuaförlük bölümünün mesleki eğitimini 5 yıl boyunca alan Nuray Gümüş, okulu birincilikle bitirdi. Gümüş, okulunda elde ettiği üstün başarının ardından, kuaförlüğün yanı sıra makyaj gibi alanlarda da uzmanlaşmak adına Avrupa’da eğitim almaya karar verdi.

 

Avrupa’da, kuaförlük eğitimi için burs kazanma başarısını elde eden Gümüş, orada eğitimle, kesim ve renklendirme konularında uzmanlaştı. İstanbul’a döndükten sonra Harvey Nichols’de çalışmaya başlayan Nuray Gümüş, 3 yıl boyunca Fashion Week defilesinde, saç tasarımlarıyla yer aldı ve çeşitli ödüller kazandı. Çeşitli markaların reklam çekimleri için de saç tasarımı hizmeti sunan Gümüş, 2018 yılında makyaj alanında da uzmanlaştı. Bir süre, Ebil Kuaför bünyesinde yer alan Nuray Gümüş, mesleğe devam ederken en büyük hayalini, 333 Hair Art’ı kurarak gerçekleştirdi.

 

2016 yılında kurucuları arasında yer aldığı 333 Hair Art’ta çalışmayı sürdüren Nuray Gümüş, birçok ünlü ismin uğrak noktası olan, premium bir saç tasarım ve makyaj merkezi yarattı. Gümüş’ün kurduğu 333 Hair Art sunduğu saç, makyaj ve bunun yanı sıra özel uygulama alanlarında, mesleğinde uzman isimlerin yer aldığı bir güzellik salonu kimliğine sahip.