İbrahim Gümüş, 1980 yılında Samsun’da dünyaya geldi. Gümüş, meslek hayatına 1995 yılında İstanbul’da adım attı. Gümüş, onu mesleğinin en önemli profesyonelleri arasına sokacak deneyimini İstanbul’da elde etti.

 

İstanbul’un en iyi salonları arasında yer alan üç ayrı marka ile 20 yıl boyunca çalışan İbrahim Gümüş, alanında kendini kendini geliştirmek adına, Londra ve Paris’te eğitim aldı. Gümüş, Avrupa’da aldığı eğitimle, kuaförlük alanında dünya standartlarında bir marka yaratmak için, Türkiye’ye döndüğünde kendi markasını oluşturmak için adım attı.

 

Gümüş, 2016 yılında 333 Hair Art markasını kurdu. Zamanın ruhunu yansıtan çalışmalar ve günümüz trendlerini yansıtırken, sizi bir adım öteye taşıyan küçük dokunuşlar sunan 333 Hair Art, İbrahim Gümüş ve Nuray Gümüş tarafından işletiliyor.

 

Butik bir konseptle hizmet veren 333 Hair Art, alanında uzman, yaratıcı ve yenilikçi düşünceye sahip, dünyadaki son moda ve trendleri takip eden, araştıran bir ekibe sahip. İbrahim Gümüş imzasıyla yola çıkan 333 Hair Art, İstanbul’da sanat ve moda dünyasından birçok ismin tercih ettiği bir merkez. Saç tasarımı ve makyaj alanında uzman bir kadronun hizmet verdiği salon, İstanbul’da fark yaratan bir çizgiye sahip, özel bir konsept sunuyor.