Hakkımızda

333 HAİR ART 2016 yılında İbrahim ve Nuray Gümüş ortaklığı ile İstanbul/Akatlar’da kurduk.. Çıktığımız yolda “ saçınızdaki sanatı yaratmanın peşine düştük” felsefesiyle yürüyoruz. Saç stili, bir kadının kendini gerçekten tanıdığı ya da tanımadığı son ipucudur. Amacımız  tüm hizmetlerimizle istediğiniz stile kavuşturmak…

Bu yola çıkmamız tamamen sanata olan ilgimizdi. Çocuk yaşlarda başladığmız resim sanatıyla, saç ve makyaja  olan merak artarak devam etti. Çocuk yaşlarda yaz tatillerinde başladığmız  mesleğimize hem uluslararası eğitimler hem de ulusal eğitimlerle geliştirdik. Nuray Gümüş olarak Almanya’da kazandığım bursla aldığım eğitimle Türkiye’ye Avrupa etkilerinin ve farklarının uyarlanmasını sağladım. İbrahim Gümüş olarak Dessange, F.Fekkai… gibi uluslararası kuruluşlardan aldığım eğitim ve katıldığım workshoplarla saç konusunda bilgi ve deneyimlerimi geliştirdim.

Uzun yıllar gerek beraber gerek farklı kurumlarda yürüttüğümüz meslek hayatımızı 2016 yılında 333Hairart kurarak bir araya getirdik.

333 HAİR ART  tüm ekibiyle kaliteli, aynada size kendinizi en iyi hissettirecek uygulamalarla, işimizi aşkla sizlere sunmayı amaç edindik.  Amacımız, yenilikçi ve tüm trendleri sizlere en yakışan şekilde uygulamaya devam etmek.

Gerek saç uygulamaları, gerek makyaj ve kişisel bakım hizmetlerimizle haftanın 6 günü tüm enerjimizle sizleri karşılamaya hazırız.

Takımımız

Dinamik ve özverili genç bir ekip